Partner Strategiczny / Gospodarz

Gdyńskie Centrum Sportu to grupa ludzi, dla których aktywny tryb życia do podstawa. Gdynia Sport każdego roku wdraża setki różnorodnych projektów, które pozwalają czerpać radość ze sportu i pozwalają mieszkańcom korzystać z szerokiej gamy sportowych wydarzeń. Dzięki ich działalności Gdynia może wdrażać projekty popularyzujące aktywność fizyczną, które mają wymiar zarówno lokalny, jak i międzynarodowy. Gdyńskie Centrum Sportu cały czas dokłada wszelkich starań, aby rozwijać sportową infrastrukturę miasta. Z każdą kolejną inicjatywą Gdyńskiego Centrum Sportu, miasto staje się jeszcze bardziej przyjazne dla wszystkich miłośników sportu.

Sponsor tytularny

LOTOS – Air BP Polska Sp z o.o. to powstała na przełomie 2013 i 2014 roku spółka joint venture Grupy LOTOS, czołowego polskiego producenta paliwa lotniczego Jet A-1, oraz spółki Air BP, jednego z największych globalnych dostawców paliw lotniczych. Przedmiotem jej działalności jest sprzedaż paliwa JET – A1 oraz tankowanie statków powietrznych na pięciu krajowych lotniskach w: Gdańsku (GDN), Warszawie (WAW), Katowicach (KTW), Lublinie (LUZ) oraz Szymanach (SZY). Dzięki dynamicznemu i wykwalifikowanemu personelowi, a także nowoczesnym rozwiązaniom technicznym, LOTOS Air BP z sukcesem podejmuje się zadań specjalnych jak tankowanie pierwszego A380 w Warszawie, obsługa szczytu NATO w 2016 r czy tegorocznej wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych w Polsce. Jednocześnie jako jedyny dostawca paliw lotniczych w Polsce kładzie nacisk na rozbudowę sieci obsługi sektora lotnictwa ogólnego, umożliwiając swoim klientom korzystanie z karty paliwowej Air BP Sterling w niemal 800 lokalizacjach na całym Świecie.

Sponsorzy

Marka ŠKODA jest liderem rynku samochodów nowych w Polsce już ósmy rok z rzędu i przez cały czas umacnia swoją pozycje. W tym roku ŠKODA kontynuuje ofensywę modelową: na rynku zadebiutował już KODIAQ i zmodernizowane OCTAVIA, RAPID i CITIGO. W maju premierę miał nowy, kompaktowy SUV – KAROQ, który dołączy do oferty marki w czwartym kwartale roku.

Jest bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Citi Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. – najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) S.A. Tak właśnie, w marcu 2001 roku, narodziła się jedna z najsilniejszych instytucji finansowych w naszym kraju, która stanowi integralną część grupy Citi – wiodącej globalnej instytucji finansowej, prowadzącej około 200 milionów rachunków i działającej w ponad 160 krajach i jurysdykcjach.

Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront to 4* hotel należący do międzynarodowej sieci hoteli Marriott International. Został otwarty na początku czerwca 2015 roku. Położony w najlepszej lokalizacji, w samym sercu Gdyni, tuż obok Skweru Kościuszki, gdyńskiej plaży i Bulwaru Nadmorskiego.

Główną działalnością ENPIRE jest organizacja transportu towarów na trasach krajowych oraz w ponad 40 krajach Europy. Jesteśmy od 6 lat na rynku, mamy ponad 2 tys. klientów biznesowych i współpracujemy z ponad 9 tys. przewoźników. Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem, a najwyższe standardy naszych usług potwierdzają m.in. Złoty Certyfikat Rzetelności oraz tytuł Gazeli Biznesu.

Partner techniczny

RTcom oferuje rozwiązania z zakresu profesjonalnej łączności radiowej dla Policji, Straży Pożarnej, Służby Więziennej oraz innych służb mundurowych. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania łączności radiowej firmy Hytera w standardach cyfrowych ETSI DMR (Tier II i III) i TETRA oraz analogowym.

WARTER aviation to nowa marka benzyn lotniczych produkowanych przez OBR Spółkę Akcyjną w Płocku. Budując na solidnych fundamentach i renomie wypracowanej przez lata przez OBR, WARTER aviation specjalizuje się w sprzedaży, dystrybucji i promocji benzyn lotniczych na rynkach zagranicznych. WARTER aviation oferuje całą gamę benzyn lotniczych, wysoko ocenionych przez utytułowanych pilotów akrobacyjnych i operatorów lotnictwa ogólnego na całym świecie.

Cyfrowe.pl należy do czołówki sklepów branży foto-video w Polsce. W ofercie posiadamy ponad 22.000 produktów – aparaty, kamery, obiektywy, wyposażenie studia i inne. Sprzedaż internetowa oraz stacjonarna: Gdańsk, Warszawa, Poznań, Katowice, Szczecin.
www.cyfrowe.pl

Sky Camp powstał w 2011 roku, jako inicjatywa stworzona z pasji do spadochroniarstwa. Chcemy dzielić się doświadczeniem i radością, jaką niosą ze sobą skoki z 4000 metrów. Skaczemy z samolotu typu PAC 750 XSTOL, który jest wygodnym, 17-osobowym samolotem, zupełnie nowym – jego data produkcji to maj 2016. Nowy samolot zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i wygodę dla wszystkich na pokładzie.

Akademia Morska w Gdyni jest państwową uczelnią techniczną podległą Ministerstwu Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Ta morska uczelnia jest kontynuatorką tradycji i następcą prawnym Szkoły Mor­skiej utworzonej 17 czerwca 1920 roku w Tczewie, a także: polskich szkół morskich w Londynie i Southampton, kształcących kadry morskie w czasie II wojny światowej.

Copyrights © 2017 Aeropact Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Regulamin      Kontakt