Pytania i odpowiedzi

1/ W jakich godzinach otwarta jest strefa Aerolandia dla publiczności?

Strefa otwarta jest w trakcie trwania pokazów, zarówno 21.08. i 22.08 w godzinach 10.00-17.00.

2/ Czy wstęp do Aerolandii jest płatny?

Wstęp do Aerolandii nie jest dodatkowo płatny, konieczne jest zakupienie biletów na pokazy dzienne na lotnisku. Bilety są dostępne do kupienia w zakładce „Bilety”. Dla dzieci do 3. roku życia wstęp jest darmowy.

3/ Czy wesołe miasteczko jest dodatkowo płatne?

Wesołe miasteczko nie jest elementem integralnym projektu Aerolandia, dlatego też jest dodatkowo płatne. Jest możliwość płatności kartą.

4/ Czy w strefie znajduje się miejsce dla matki z dzieckiem?

W Strefie znajduje się specjalnie przygotowany namiot Chillout dla rodzin, w którym przygotowane są przewijaki dla mam, wygodne kanapy, krzesełka i stoliczki dla dzieci.

5/ Czy w strefie można zostawić dzieci bez opieki?

W Strefie przygotowane są atrakcje i warsztaty, ale Dzieci mogą przebywać wyłącznie pod opieką i nadzorem swych opiekunów. Niedopuszczalne jest pozostawienie Dzieci bez opieki i nadzoru opiekunów.

6/ W jakim celu rozdawane są opaski dla dzieci?

Każde dziecko znajdujące się w Strefie ma obowiązek posiadać założoną opaskę zawierającą czytelnie napisany numer telefonu do opiekuna dziecka. Opaski są dostępne w każdym Punkcie Informacyjnym na terenie Pokazów LOTOS Gdynia Aerobaltic 2021.

7/ Czy są prowadzone zapisy na warsztaty?

Liczba miejsc na poszczególne zajęcia organizowane w ramach Strefy może być ograniczona. Informacji o wszelkich limitach udzielają animatorzy Strefy oraz Punkt Informacji, w którym prowadzone są zapisy.

8/ Czy można oglądać pokazy ze Strefy?

Strefa zlokalizowana jest na lotnisku i nie ma elementów ograniczających widoczność. Dodatkowo przygotowane są leżaki dla rodziców.

9/ Czy na terenie Strefy można usiąść na własnym kocu, pod parasolem?

Ze względu na elementy bezpieczeństwa oraz komfort rodziców z wózkami prosimy o nierozkładanie własnych koców, ani parasoli. Zostały przygotowane specjalne miejsca dla rodziców, takie jak strefa Chillout.