Atrakcje

AKADEMIA MŁODEGO PILOTA

Partnerem Akademii Młodego Pilota jest Centrum Nauki Experyment z Gdyni.

• Dlaczego lata samolot i jak jest skonstruowany?
• Jaki wpływ na lotnictwo ma pogoda?
• Jakie są typy statków powietrznych i na czym polega nawigacja lotnicza?

Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdziecie w Akademii Młodego Pilota. To miejsce, które łączy naukę i zabawę, na młodych adeptów czekają gry i eksperymenty, które w kreatywny sposób przedstawią fascynujący świat lotnictwa! Udział w każdym z warsztatów potwierdza pieczątka z logo Akademii. Po zebraniu pięciu takich pieczątek, absolwent Akademii Młodego Pilota opuszcza ją z licencją lotniczą i zestawem gadżetów!

 

STREFA CHILLOUT DLA RODZIN

Pomyśleliśmy o wszystkich i zapraszamy do odlotowej strefy przygotowanej specjalnie z myślą o całej rodzinie! Miejsce gdzie możecie położyć się na leżaczku, nakarmić i przebrać Wasze maluszki. Znajdą się też kolorowanki i zabawki dla wszystkich pociech!

 

WAWEL

Strefę Aerolandia dodatkowo osłodzi nam uwielbiany przez kolejne pokolenia Polaków, producent wyrobów cukierniczych – firma Wawel! Cukierków z pewnością starczy dla każdego, ponieważ przyjedzie ich cały Wawel Truck! Co jeszcze się w nim znajdzie? Koniecznie sprawdźcie sami w Aerolandii, a na razie to nasza słodka tajemnica.

 

BUDDA PLAY

Zapowiada się nieziemska zabawa, również wirtualna. W namiocie Budda Play będziecie mieli okazję zagrać w najbardziej elektryzujące tytuły konsolowe na wysokiej jakości monitorach. Budda Play sprawi, że najnowsza technologia spotka się ze świetną zabawą!

 

FAMILYTIME.PL

Już kolejny raz patronem medialnym strefy Aerolandia został trójmiejski portal FamilyTime.pl – poświęcony rodzinie, przyjaźni i zabawie. Przeczytacie u nich o ciekawych i odkrywczych sposobach spędzenia wolnego czasu z rodziną, między innymi właśnie na Aerolandii!

DECATHLON

Zapraszamy na gry zespołowe po okiem opiekunów- piłka nożna, koszykówka – konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – testowanie sprzętów

AIRPOINT

AirPoint to miejsca, w których każdy może poczuć się jak pilot linii lotniczych.

Marzenia o wzbiciu się w powietrze towarzyszą nam od zawsze. Niesamowite wrażenia, adrenalina, a przede wszystkim tak przyjemne i dające olbrzymią satysfakcję poczucie wolności. To wszystko sprawia, że latanie zawsze było i będzie absolutnie wyjątkowe.

Człowiek jest w stanie polecieć dziś praktycznie w dowolny zakątek ziemi, jednak tylko nieliczni mogą usiąść za sterami samolotu pasażerskiego. Coś, co było osiągalne dotychczas jedynie dla wąskiego grona osób, dzięki nam staje się dostępne na wyciągnięcie ręki.

AirPoint zaprasza do Aerolandii na warsztaty pilotażu.