KUP PUZZLE
A specjalną kartę zniżkową otrzymasz
GRATIS!

AEROPUZZLE

Puzzle składają się z 1000 elementów i są przeznaczone dla osób dorosłych i dzieci powyżej 14 roku życia. Wymiar obrazka po ułożeniu: 683 x 480 mm.

1000
ELEMENTÓW
683X480MM
WYMIAR PO UŁOŻENIU
14
POWYŻEJ 14 ROKU ŻYCIA
AEROPUZZLE Z ORLIKAMI

Puzzle przedstawiające ulubieńców pokazowej publiczności. Zespół Akrobacyjny Polskich Sił Powietrznych „Orlik” w obiektywie niezastąpionego fotografa lotniczego Sławka „Hesji” Krajniewskiego. Zdjęcie wykonano w ramach sesji Air-to-Air podczas pokazów LOTOS Gdynia Aerobaltic 2019. Nazwa zespołu pochodzi od nazwy samolotów, na których latają członkowie grupy – to samoloty szkolno – treningowe polskiej konstrukcji – PZL-130 Orlik. Za ich sterami zasiadają najlepsi piloci wojskowi w kraju z nalotem liczonym w tysiącach godzin. Widowiskowe loty w formacji i akrobacyjne manewry o najwyższej precyzji to ich znak rozpoznawczy.

Oficjalny produkt
AeroPuzzle z Iskrą

Prawdziwa gratka dla fanów lotnictwa. Puzzle przedstawiające zdjęcie autorstwa jednego z najlepszych fotografów lotniczych na świecie – Sławka „Hesję” Krajniewskiego. Fotografia powstała podczas sesji Air-to-Air w trakcie pokazów LOTOS Gdynia Aerobaltic 2019. Na pierwszym planie pierwszy polski samolot odrzutowy – TS-11 Iskra, a za jego sterami Tadeusz Zaworski. Ta Iskra to jedyny egzemplarz w kraju latający jako cywilny statek powietrzny. Odrestaurowany i przywrócony do stanu lotnego dzięki wysiłkom Fundacji Biało-Czerwone Skrzydła. Poniżej Iskry jeden z najbardziej rozpoznawalnych pilotów akrobacyjnych – Artur Kielak w samolocie XtremeAir 41 w charakterystycznym malowaniu nawiązującym do Dywizjonu 303.

AEROPACT BOARDING PASS

Tylko w przedsprzedaży!

Do zestawów puzzli zakupionych w przedsprzedaży dołączamy specjalną kartę zniżkową AEROPACT BOARDING PASS, uprawniającą do zakupu produktów i biletów oferowanych przez Aeropact Sp. z o.o. w niższej cenie.

Aeropact Boarding Pass
Aerobaltic

Szczegółowy regulamin dostępny na stronach:
www.aeropact.pl oraz na Facebooku – www.facebook.com/aeropact.
a także w wersji do pobrania tutaj:

Regulamin sprzedaży puzzli dostępny na www.ebilet.pl

Przedsprzedaż trwa do 20 maja 2020 r.
Nie czekaj, kup już teraz!

Sprzedaż puzzli prowadzona jest za pośrednictwem eBilet

Ostatniego zakupu dokonano 
NIE ZWLEKAJ, KUP JUŻ TERAZ!