O WYDARZENIU

GDYNIA AEROBALTIC 2017

Gdynia AeroBaltic to międzynarodowe wieczorno-nocne pokazy lotnicze, które odbędą się 11 oraz 12 sierpnia 2017 roku na terenie Plaży Miejskiej w Gdyni. To niecodziennie widowisko składa się z dwóch podstawowych elementów: pokazów lotniczych oraz części audiowizualnej. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Zarówno pierwszego jak i drugiego dnia wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.00 i zakończy się przed 23.00. Strefy sponsorskie oraz gastronomiczne z napojami czynne będą od godziny 10.00 do 23.00 każdego dnia.

O WYDARZENIU

PROWADZĄCY

Aerobaltic to niesamowite emocje, duża dawka adrenaliny oraz niezwykłe przedstawienie audiowizualne – przewodnikami po tych doznaniach będą niezastąpieni prowadzący: Jacek Olewniczak oraz Piotr Knąber.

ORGANIZATOR

AEROPACT

Organizatorem wydarzenia jest firma Aeropact, specjalizująca się w wydarzeniach lotniczych. Aeropact jest organizatorem pokazów lotniczych m.in w Poznaniu, Toruniu oraz Zielonej Górze. Imprezy organizowane przez Aeropact należą do największych wydarzeń w Europie. Wykwalifikowany personel zadba o odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Copyrights © 2017 Aeropact Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Regulamin      Kontakt